Все новости

Стихійну торгівлю по вул. Короленка і бульв. Незалежності зараз неможливо припинити, – чиновник

Стихійну торгівлю в районі вул. Короленка та бульв. Незалежності за наявних умов не зупинити. Спецвідділ з питань контролю за благоустроєм, як і поліція, не має повноважень вилучати товар. До того ж, торговці мають довідки від сільрад, тож будь-які «гоніння» неефективні. Про це під час оперативної наради розповів заступник броварського «спецвідділу» Михайло Черняк.

Як зазначив Михайло Черняк, наявні стихійні торговці мають відповідні довідки про товар. І це при тому, що продають вони таку продукцію як банани. Водночас єдине, що можна зробити зі стихійною торгівлею в тому місці, – розігнати. Те саме робить і поліція. Однак проблему це не вирішує.

Міський голова Ігор Сапожко зауважив, що всі стихійні торговці є перекупниками. Вони продають не продукцію власного виробництва, що дозволено робити на безкоштовно відведеному місці. Раніше на бульв. Незалежності організували спеціальні «столики», аби КП «Бровари-Благоустрій» спільно із «спецвідділом» перевіряли відповідність документації та товару для продажу.

Міський голова розпорядився, щоб чиновники спільно з поліцією відпрацювали механізми впливу на стихійний продаж продукції. Він зауважив, що броварська поліція погоджується співпрацювати в цьому напрямку. Окрім іншого, мер висловив нерозуміння, чому дуже довго триває розроблення регуляторного акта, який має впорядкувати торгівлю в Броварах.

Зазначимо, проблему стихійної торгівлі в місті підіймають уже протягом декількох років. Найчастіше йдеться про врегулювання роботи МАФів. «Трибуна Бровари» вже звертала увагу, що в місті відсутній нормативно-правовий акт, який мав би стесати «гострі» кути існування та функціонування малих архітектурних форм.Еще больше новостей на сайте - Новости Киева IndigoNews.info
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Опубликовано видео с места жуткой аварии из России. Погибло три украинца (ВИДЕО)
Самые дорогие породы кошек, которые стоят целое состояние (ВИДЕО)
Вышел из себя: грузинский боксер атаковал своего тренера после поражения (ВИДЕО)
В Одессе поймали серийного похитителя зеркал (ВИДЕО)
В Запорожье водитель авто едва не сбил насмерть водителя эвакуатора (ВИДЕО)
Лучшее за неделю
Фото новости
Кем работали известные миллиардеры до того, как разбогатели (ФОТО)
Сумасшедший бетон: в сети показали военные памятники Югославии (ФОТО)
Невероятной красоты каньон Тру де Фер на острове Реюньон (ФОТО)
Умер 5 дней назад: В Днепре мужчина нашел своего отца мертвым на полу летней кухни (ФОТО)
Самые некрасивые дети красивых звездных родителей (ФОТО)