Все новости
30-10-2018, 00:00
25 жовтня за участі голови Бориспільської районної державної адміністрації Олександра Туренка, голови районної ради Владислава Байчаса, працівників райдержадміністрації та сільських голів відбулося офіційне представлення Владислава Лаврика – новопризначеного заступника голови РДА.
29-10-2018, 14:00
25 жовтня в пункті пропуску «Бориспіль» під час оформлення пасажирів, які відлітали до Катару, один із пасажирів, який щойно пройшов контроль на авіабезпеку, раптово почав бігти та оминути паспортний контроль.
28-10-2018, 05:00
26 жовтня в майбутньому Академічному ліцеї було організовано генеральне прибирання. Представники виконавчого комітету Бориспільської міської ради разом із представниками міського управління освіти та науки змінили свої робочі кабінети на коридори та класи ліцею.
27-10-2018, 06:00
У Борисполі вкотре активно заговорили про потребу будівництва об'їзної дороги — відрізку від Броварського району до села Іванків Бориспільського району, паралельно із Борисполем. Одні припускають, що це передвиборча акція, інші — пояснюють це реальною амбіцією на виділення мільйонів на будівництво
25-10-2018, 21:00
Нещодавно на сайті Гірської сільської ради повідомлялось про завершення капітального ремонту дорожнього покриття вулиці Мічуріна (на ділянці від перехрестя з вулицею Центральна до вулиці Шевченка), який виконував ТОВ «ІБК «Еліт Строй».
24-10-2018, 18:00
28 районних обранців із 34-ох приймали рішення на черговій двадцять четвертій сесії районної ради. У роботі пленарного засідання взяли участь голова районної ради Владислав Байчас, його заступник Іван Недогибченко, перший заступник голови РДА Руслан Садовський, заступник голови РДА Сергій
21-10-2018, 19:00
На території Переяслав-Хмельницького району 17 жовтня 2018 року сталося загорання торфу, в с.Ковалин, площа загорання 0,5 Га для гасіння пожежі задіяно 1 відділення 27-ДПРЧ та 5 чоловік особового складу, на даний момент пожежу ліквідовано.
Опубликовано видео с места жуткой аварии из России. Погибло три украинца (ВИДЕО)
Самые дорогие породы кошек, которые стоят целое состояние (ВИДЕО)
Вышел из себя: грузинский боксер атаковал своего тренера после поражения (ВИДЕО)
В Одессе поймали серийного похитителя зеркал (ВИДЕО)
В Запорожье водитель авто едва не сбил насмерть водителя эвакуатора (ВИДЕО)
Лучшее за неделю
Фото новости
Кем работали известные миллиардеры до того, как разбогатели (ФОТО)
Сумасшедший бетон: в сети показали военные памятники Югославии (ФОТО)
Невероятной красоты каньон Тру де Фер на острове Реюньон (ФОТО)
Умер 5 дней назад: В Днепре мужчина нашел своего отца мертвым на полу летней кухни (ФОТО)
Самые некрасивые дети красивых звездных родителей (ФОТО)